В МХП заявили про подорожчання курятини, виробленої на європейських потужностях

Джерело:  BIZAGRO
МХП

Потужності словенської компанії Perutnina Ptuj, яка належить агрохолдингу МХП, у IІ кварталі 2022 року виробили 31,3 тис. тонн курятини та індичатини, що на 6% більше, ніж за аналогічний період 2021 року. 

Про це повідомили в пресслужбі МХП.

Продажі курятини та індичатини за квітень-червень цього року склали 19,6 тис. тонн – на 1% більше, ніж за аналогічний період 2021 року. Річне зростання зумовлено головним чином збільшенням обсягів виробництва на всіх виробничих потужностях на Балканах.

На м’ясопереробних заводах Perutnina Ptuj у ІІ кварталі 2022 року виробили 11 тис. тонн продукції, включно з ковбасами та напівфабрикатами – на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому продажі зросли на 4% – до 10,2 тис. тонн.

Як у напрямі птахівництва, так і в м’ясопереробці ціни у ІІ кварталі та І півріччі зростали проти показників за аналогічні періоди минулого року через значне подорожчання м’яса птиці в усьому світі.

Так, у ІІ кварталі цього року курятина зросла в ціні на 33%, як порівняти з квітнем-червнем минулого року, – до 3,36 євро/кг (без ПДВ). Продукти переробки, включно з сосисками й напівфабрикатами, за цей період також подорожчали на 11% – до 3,12 євро/кг.

“Миронівський Хлібопродукт” (МХП) – приватне акціонерне товариство, яке спеціалізується на виробництві курятини та вирощуванні зернових, а також іншої аграрної діяльності (виробництво м’ясоковбасних виробів та м’ясних виробів, готових до вживання).

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox