В Астарті стартував сезон цукроваріння

Сезон цукроваріння розпочався на переробних підприємствах «Астарти».
12 вересня переробку цукрових буряків розпочав цукровий завод на Вінниччині. Наприкінці цього тижня буде запущений завод на Полтавщині, а у третій декаді та на початку жовтня — ще три. Загалом поточного сезону сировину перероблятимуть п’ять цукрових заводів агропромхолдингу, говориться у повідомленні компанії.
«Команди та переробні підприємства повністю готові до роботи. На додаток до капітальних ремонтів, ми реалізовуємо низку інвестиційних проєктів, які спрямовані на підвищення якості цукру і збільшення продуктивності виробництва», — говорить директор з переробки продуктів сільськогосподарського виробництва «Астарти» Євген Садовий.
За його словами, компанія минулого року провела заміну схеми сушіння жому з газу на пелети рослинного походження, придбала додаткові генератори і збільшила виробництво біогазу на власному біоенергетичному комплексі. Цього року завершує процес переведення трьох котлів на альтернативні види палива.
Тим часом аграрні підприємства агропромхолдингу, які і забезпечують значну частину сировини для цукрових заводів «Астарти», продовжують збирання цукрових буряків, загальна площа яких цього року становить 39 тис. га. Також компанія активно співпрацює і зі сторонніми сільгоспвиробниками, розширюючи з року в рік масштаби співробітництва.
«Враховуючи усі фактори, ми плануємо збільшити обсяги переробки та розширювати географію експорту на європейські ринки», — додав Євген Садовий.
Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).
Читайте також
Як ШІ та цифровізація трансформує агробізнес?
Фермери не хочуть продавати кукурудзу, чекаючи подальше зростання цін
Аргентина завершує збирання гарного урожаю соняшника, що посилює тиск на ціни в Ук...
В ІМК розповіли, скільки засіють кукурудзою та соняшником
Експорт зерна із США залишається на високому рівні завдяки конкурентоспроможним цінам
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом