В Аргентині почалися зливи, а в Бразилії дощі стають слабшими
Трейдери уважно спостерігають за погодою у Південній Америці, де погода суттєво впливає на ринки сої та кукурудзи.
В Аргентині почали збирання урожаю, а погода залишається несприятливою для посівів. Найближчими днями в країні пройдуть зливи, особливо у північних регіонах. Але вони не зможуть покращити стан пошкоджених посухою посівів сої та кукурудзи. Наступного тижня в країну повернеться суха та спекотна погода, яка продовжить негативно впливати на майбутній урожай.
Зернова біржа Буенос-Айресу цього тижня не знизила прогнози виробництва, проте допустила це в разі продовження посухи на наступному тижні. В країні почали збирати сою та кукурудзу, і урожайність поки нижча, ніж очікувалося.
У Бразилії кількість опадів зменшується, що дозволить фермерам завершити збирання сої та розпочати сівбу кукурудзи другого урожаю, особливо у південному штаті Ріо-Гранде-ду-Сул. Місцеві агенції збільшили прогнози урожаю сої в країні до 153,6-155 млн т у порівнянні з 129 млн т у попередньому сезоні.
Трейдерів турбують прогнози сухої погоди у травні в центральних регіонах Бразилії, де опади в цей час будуть дуже важливими для посівів кукурудзи, особливо засіяних у пізні строки. Загалом травень є най посушливішим місяцем країни.
У США рясні опади в регіонах вирощування озимої пшениці на Середньому Заході та Центральних і Південних Рівнинах призвели до зниження цін до 2-річного мінімуму. У південних штатах почали сівбу кукурудзи, і дощі сприяють отриманню сходів. У посушливих південно-західних районах Рівнин також очікуються опади, які сприятливо вплинуть на посіви.
У посушливих районах Німеччини та Франції кількість опадів у березні збільшилася. Наступного тижня по всій Європі пройдуть сильні дощі, які покращать перспективи урожаю озимої пшениці та ріпаку. Проте в Італії та Іспанії дефіцит вологи залишиться, що негативно вплине на урожай в разі продовження посухи.
У Чорноморському регіону суху та теплу погоду наступного тижня змінять зливи. Зволоженість ґрунту загалом добра, а тепла погода сприяє розвитку посівів озимини. Посіви пшениці знаходяться у доброму стані, але низькі запаси вологи на півдні України знижують потенціал урожаю пшениці та ячменю, особливо з огляду на значне скорочення площ сівби на півдні через війну та несприятливу погоду.
Читайте також
Представте свою компанію зі стендом на BLACK SEA GRAIN.EUROPE!
Перевезення агропродукції автотранспортом може подорожчати наприкінці зими
Сергій Феофілов: Українська соя та її перспективи у запитаннях та відповідях
Тайські свинарі закликали збільшити імпорт кукурудзи та сої зі США
Як уникнути поширених помилок у зернотрейдингу: інсайти з реальних кейсів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом