В агрохолдингу KSG Agro розповіли, як вдалось збільшити поголів’я свиней на 17%

Джерело:  Agravery.com
свини

Агрохолдинг KSG Agro у 1-му кварталі 2022 р. у порівнянні з аналогічним періодом 2021 р. збільшив поголів’я свиней на 17,6% – з 46,4 тис. до 54,5 тис. голів. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

При цьому кількість приплоду за цей же період зросла на 28,1% – з 25,2 до 32,3 тис. голів. «Ми продовжуємо, навіть у воєнний час, працювати над стратегічною метою – збільшенням свиного поголів’я.

Основними факторами збільшення поголів’я, зафіксованого за результатами 1-го кварталу, стали оновлення та збільшення свиноматок канадської генетики Genesus на 200 голів, а також, підвищення якості кормів, які виробляються на нашому комбікормовому заводі з власної сировини та преміксів світового лідера з виробництва кормів. Що й дало можливість збільшити приплод», –  коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов

За словами аграрія підвищення ефективності виробництва та збільшення поголів’я в найближчому майбутньому позначиться на зростанні обсягів продажу і надасть можливість продовжувати постійні гуманітарні поставки до ЗСУ та медичних закладів. «Забезпечення продовольчої безпеки і є нашим внеском в оборону країни та нашу Перемогу», – резюмував Касьянов.

Нагадаємо в грудні минулого року агрохолдинг KSG Agro розпочав реконструкцію другої черги свинокомплексу, зокрема, додаткового цеху дорощування та цехів відгодівлі.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox