В Агрейн активно молотять ріпак
Озимий ріпак активно збирають господарства групи компаній «Агрейн» на території Черкаської і Житомирської областей, вже завершено обмолот в Одеській і Чернігівській областях.
Загальна площа для обмолоту складає 5,9 тис. га, говориться у повідомленні компанії.
Зазначається, що показники збіжжя повністю відповідають нормам.
«Жнива в «Агрейн» стартували за планом. Першими жнива розпочали на Одещині, наразі в активній фазі здійснюємо обмолот ріпаку на Житомирщині та Черкащині. Маємо дещо вищу вологість зерна за базову, але це стандартна практика для початку жнив, поступово вологість вирівнюється. Прогнози в нас оптимістичні», — розповідає головний агроном агрогрупи Славко Станішич.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Вантажні тарифи Укрзалізниці пропонують підвищити на 30% вже з 1 серпня
Узбекистан обійшов Казахстан в експорті борошна, переробляючи казахстанське зерно
Прогнози рекордного врожаю соняшнику у 2026/27 МР поки не впливають на ціни в Україні
Етанол посилює тиск на світовий ринок цукру
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом