Уряд Пакистану не планує імпортувати пшеницю через державного зернотрейдера
Федеральний уряд не планує імпортувати пшеницю через торгову корпорацію Пакистану (TCP), оскільки приватний сектор імпортує пшеницю для задоволення внутрішнього попиту, повідомляє Вrecorder.
Відповідаючи на запит голови Пакистанської зернової асоціації (CAP) Музамміла Чаппала, секретар NFS&R також сказав, що регулятивне мито (RD) не буде накладено на імпорт пшениці приватним сектором.
Під час зустрічі секретар NFS&R сказав, що поки що уряд не планує надавати субсидії чи імпортувати пшеницю через державного зернотрейдера, тобто TCP, оскільки приватний сектор уже імпортує достатню кількість пшениці без будь-яких субсидій. Він звернувся до приватного сектора з проханням продовжити імпорт пшениці без ризику для задоволення внутрішнього споживання.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом