Умови для відновлення вегетації озимих у березні були задовільними
Агрометеорологічні умови для відновлення весняної вегетації озимих зернових культур у березні були задовільними.
Про це йдеться в аналітичній довідці НААН щодо агрометеорологічних умов та стану посівів сільгоспкультур.
На початку березня відновлення вегетації було відмічено лише у південному та частково у центральному регіонах. В інших регіонах, у середині березня, на окремих площах у рослин озимини почали з’являтись білі вузлові корінці, що також свідчить про початкові ростові процеси.
Відсутність високих температур повітря та поступове їх підвищення на початку весняної вегетації було сприятливим фактором початкового росту рослин озимини.
Разом з тим, температурний режим протягом останніх декількох діб з мінусовими температурами повітря дещо призупинив весняну вегетацію, але сприяв процесам кущіння рослин та формуванню вторинної кореневої системи.
Читайте також
Понад 53 га промислових плантацій шипшини заклали в Україні
Південна Корея закупила 20,8 тис. т борошномельної пшениці
Трейдери зараз готові розглядати навіть невеликі обсяги сої по максимальних цінах
Торгівля пшеницею між США та Нігерією перевищить $700 млн
Медичний канабіс виходить на український ринок
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом