Укрвинпром прогнозує зменшення урожаю винограду на 30%
Урожай українського винограду зменшиться на 30% порівняно з минулим роком.
Такий попередній прогноз у коментарі «Укрінформу» дав генеральний директор корпорації з виноградарства та виноробної промисловості «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.
«Зниження врожайності пов’язане з кількома факторами. Зокрема, повномасштабне вторгнення, погодні умови, а також зменшення кількості робітників, що ускладнює роботу на виноградниках. За попередньою оцінкою, врожайність може бути меншою на 30%, ніж торік», — сказав Кучеренко.
Він додав, що негативний вплив мали посуха у багатьох регіонах України та відсутність дощів, а також замінування території та знищення ворогами важливої інфраструктури. Ці фактори змусили виробників скоротити обсяги виробництва.
На думку Кучеренка, попри ці виклики, зарано говорити про точні цифри ймовірного врожаю, оскільки сезон лише розпочався. Незважаючи на труднощі, винороби зможуть забезпечити продукцією як внутрішнього споживача, так і виготовити товар на експорт.
Читайте також
Єгипет більше не імпортуватиме з рф зерно з окупованих українських територій
МЕРКОСУР: ключові драйвери. Що важливо для агро ринку сьогодні?
Ціни на кукурудзу в Україні зростають, але посилюється конкуренція з аргентинським...
Гуртові ціни на дизель у ЄС досягли історичного максимуму
В Україні ліквідують сіру зону ГМО: запускають Державний реєстр
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом