Українським виробникам цукру обіцяють дешевший газ
Кабінет міністрів розгляне можливість державної підтримки для виробників цукру у випадку збереження високих на газ у період переробки 2022 р.
Про це міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко повідомив на своїй сторінці в Facebook.
«Хочу звернутись до асоціації «Укрцукор». У випадку надвисоких цін на природний газ восени 2022 року уряд знайде для бурякоцукрової галузі збалансоване рішення щодо ціноутворення на газ на період цукробурякового виробництва на заводах. Тому спокійно інвестуйте у вирощування і плануйте посівні площі згідно зі сівозміною», — написав Лещенко.
Міністр нагадав, що у січні Кабмін вже запровадив спеціальні умови придбання газу для виробників соціальних продуктів харчування.
«На лютий усі їхні потреби закрито», — наголосив Лещенко.
Читайте також
МЕРКОСУР: ключові драйвери. Що важливо для агро ринку сьогодні?
Ціни на кукурудзу в Україні зростають, але посилюється конкуренція з аргентинським...
Гуртові ціни на дизель у ЄС досягли історичного максимуму
В Україні ліквідують сіру зону ГМО: запускають Державний реєстр
Ескалація конфлікту навколо Ірану може спровокувати зростання цін на кукурудзу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом