Україна. Ріпак. Прогноз песимістичний стає базовим
Автор статті:
Традиційно погодні умови травня, а саме дощі або їх відсутність, відіграють значну роль у розвитку, росту та формуванні врожаю сільськогосподарських культур. Особливо важливими опади стають в поточному році, коли проблема з запасами вологи триває з осені та навесні набуває критичних обсягів.
Наприкінці травня маємо більш значні запаси продуктивної вологи у метровому шарі ґрунту.
Незважаючи на покращення погодних умов у травні та поповнення запасів вологи, існує ряд негативних факторів, які призводять до зниження прогнозу врожаю ріпаку:
- зниження потенціалу врожайності
- дискування посівів
- неможливість дотримання термінів агротехнологічних операцій.
Враховуючи поточну ситуацію, УкрАгроКонсалт, підвищує рівень втрат посівів та очікує врожайність нижчу за середній показник у попередні три роки.
Актуальним стає більш песимістичний сценарій, згідно якому урожай ріпаку буде мінімальним за останні чотири сезони.
Повна версія статті доступна передплатникам аналітичного звіту «BLACK SEA & DANUBE OILSEED REPORT» від УкрАгроКонсалт.
Ви можете отримати зразок звіту та оформити передплату тут.
Будьте впевнені у своїй бізнес-стратегії з професійною аналітикою та прогнозами агроринку України та Чорноморського регіону.
Читайте також
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
Суха погода впливає на врожай кукурудзи в Аргентині
Попри нестабільність органічний сектор України залишається в топ-5 експортерів до ЄС
У портах спростили митні правила для контейнерних вантажів
Іспанія скорочує поставки апельсинів через низький урожай
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом