Україна готує до відкриття ринок Китаю для гороху
Представники компетентного органу Китаю (GACC), Мінагрополітики, Держпродспоживслужби та посольства України в КНР під час онлайн-зустрічі домовилися щодо експорту низки української продукції до Китаю.
Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.
Так, найближчим часом GACC зобов’язався надіслати протоколи для погодження українською стороною щодо гороху і кормів для домашніх тварин.
Крім того, для відкриття китайського ринку для рибних продуктів дикого вилову заплановано провести онлайн-інспектування українських суден.
Сторонами також обговорили стан розгляду заяв на експорт із України до Китаю борошна, пшениці, сорго, м’яса птиці, кормів для продуктивних тварин (преміксів) тощо.
Нині погоджено двосторонні форми міжнародних сертифікатів на експорт із України до Китаю молока, молокопродуктів, замороженої яловичини й антилоп.
Читайте також
Туреччина оголосила тендер із закупівлі фуражного ячменю
Експерт назвав привабливі ринки для експорту плодоовочевої продукції
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
Суха погода впливає на врожай кукурудзи в Аргентині
Попри нестабільність органічний сектор України залишається в топ-5 експортерів до ЄС
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом