У США почалися жнива ярої пшениці

Джерело:  Зерно Он-Лайн
сбор урожая

Минулого тижня в США почалося збирання ярої пшениці, повідомляє агенція Зерно Он-Лайн.

За даними Національної сільськогосподарської статистичної служби при Мінсільгоспі США (NASS), до 27 липня обмолочено 1% площ під ярою пшеницею, що менше, ніж у середньому на аналогічну дату в попередні п’ять років – 3%.

Збір врожаю озимої пшениці до 27 липня завершено на 80% площ, що на 1% більше, ніж на аналогічну дату в середньому за останні п’ять років.

Стан посівів кукурудзи минулого тижня трохи погіршився. Частка посівів кукурудзи у хорошому та відмінному стані зменшилася на 1% до 73%. Тим не менш, вона залишається більшою, ніж торік.

Частка посівів сої в хорошому і відмінному стані зросла до 70%, на 2% порівняно з попереднім тижнем і на 3% порівняно з минулим роком.

Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!