У Китаї закликають до стабільності виробництва зерна та олійних культур
Після щорічної Центральної конференції з питань сільського господарства, що відбулася 29–30 грудня, китайські урядовці наголосили на необхідності стабілізації виробництва зерна та олійних культур, поліпшення сортів і підвищення якості продукції. За повідомленням державного інформаційного агентства Xinhua, пріоритетами країни залишаються самозабезпеченість і розвиток високоякісних аграрних систем.
Учасники конференції відзначили важливість «збільшення потенціалу диверсифікованого постачання продовольства» та «проведення високоякісного розвитку сільгоспугідь через зоноване та класифіковане планування». Зважаючи на сильну залежність від імпорту та напружені торгові відносини зі США, Китай активізує власні програми самозабезпечення, вкладаючи кошти у сучасну техніку та насіннєві технології.
За даними Xinhua, уряд закликає інтегрувати високоякісні землі, насіння, техніку та методи ведення сільського господарства для підвищення загальної продуктивності та якості агровиробництва. Також передбачено заходи щодо зростання доходів фермерів та забезпечення стабільного працевлаштування мігрантів, що є частиною стратегії продовольчої безпеки на тлі економічних викликів та урбанізації.
Крім того, Китай планує запуск пілотних програм на рівні провінцій для продовження терміну дії контрактів на сільськогосподарські землі ще на 30 років після їх завершення близько 2027 року. У 2025 році загальний урожай зернових у Китаї встановив новий рекорд — 714,9 млн тонн, що на 1,2% більше, ніж у 2024 році.
Читайте також
Al Dahra виходить із зернотрейдингу
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
Під урожай-2026 в ІМК посіяли озиму пшеницю на площі 21 тис. га
Урсула фон дер Ляєн анонсувала угоду про вільну торгівлю між ЄС та Індією
ТАС Агро переглянули стратегію продажів і вже відвантажили 80% врожаю 2025 року
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом