У Харківській області розпочали збір кукурудзи та соняшника

Джерело:  Харків Times
жнива кукурудза

У Харківській області розпочався збір зерна кукурудзи та технічних культур: сої і соняшника. Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Станом на 30 вересня  в Богодухівському та Харківському районах зібрано 5 тис. тонн кукурудзи з 1 тис. га, середня врожайність – 49 ц/га.

Також аграрії області намолотили 53 тис. тонн соняшника з площі 25 тис. га та 4 тис. тонн сої з площі 2 тис. га.

В ХОВА нагадали, що в області завершено збір озимого ріпаку, намолочено 24 тис. тонн при середній врожайності 24 ц/га. На полях області працювало 234 комбайни та для перевезення зерна було задіяно 401 одиницю транспортних засобів.

Через війну жнива проходять у 5 районах Харківської області: Богодухівському, Красноградському, Лозівському, частинах Харківського та Чугуївського. Аграріями Харківщини загалом зібрано понад 1 млн 236 тис. тонн зерна зернових та зернобобових культур на площі 332 тис. га. Середня врожайність склала 37 ц/га.

Під урожай 2023 року аграрії Харківської області планують посіяти озимі культури на зерно на площі 225 тис. га. Наразі проведено посів озимої пшениці на площі 28 тис. га – 17% від запланованих площ.

Як повідомляв Харків Times, на початку липня 2022 року у Харківській області розпочали збирати озимі культури. Під час весняної компанії аграрії засіяли 60% площ від довоєнного обсягів.

Станом на 16 вересня аграрії Харківської області завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Було зібрано понад 1 млн 218 тис. тонн зерна нового врожаю.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox