У Чернівецькій області закінчився збір ранніх зернових культур
У Чернівецькій області закінчився збір ранніх зернових культур. У порівнянні з минулим роком врожайність в регіоні збільшилась. Цьогоріч з одного гектару зібрали 58 центнерів зерна — на понад 5 центнерів більше, ніж торік.
Про це Суспільному повідомила начальниця обласного управління агропромислового розвитку Інна Вовчук.
Завдяки сприятливій погоді цьогоріч жнива в регіоні розпочались на два тижні раніше, ніж у 2023 році. Середня урожайність по зернових культурах склала 58 центнерів з гектара.
Яких зернових культур зібрали найбільше
- Пшениця (озима та яра) – 62 центнери з гектара;
- Ячмінь (озимий та ярий) – 53,2 центнера з гектара;
- Горох – 20 центнерів з гектара;
- Жито – 55 центнерів з гектара;
- Овес – 37,5 центнера з гектара;
- Ріпак (озимий та ярий) – 27,4 центнера з гектара.
Ще не зібрали врожай кукурудзи, гречки, квасолі, соняшнику, цукрового буряка та сої.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом