У 2023/2024 МР у країнах ЄС збільшиться збір олійних на 1 млн т
У країнах ЄС прогнозують збільшення обсягів виробництва олійних культур у 2023/2023 МР.
За даними аналітиків Strategie Grains, обсяги врожаю олійних культур значно зростуть. Якщо порівнювати новий прогноз із тим, що робили минулого місяця, то він збільшився на 400 тис. т до 20,4 млн. т. За рік їх виробництво наростять на 1 млн. т. Зростанню сприятиме сприятлива погода у весняні місяці в чотирьох країнах ЄС, а саме у Польщі, Німеччині, Румунії та Франції.
На 100 тис. т підвищили прогноз урожаю соняшнику. Загалом у європейських країнах зберуть 11,3 млн. т. Ця цифра вища за торішню на 2,1 млн. т. Хороші перспективи на її збирання мають румунські та угорські аграрії. Своїми врожаями вони компенсують втрати в Іспанії, яка зіткнулася з небувалою посухою, та Франції, де посіви під олійною скоротили через прохолодну вологу погоду.
На 200 тис. т знизили прогноз виробництва соєвих бобів у країнах ЄС. Загалом зберуть 3 млн. т. Це на 500 тис. т більше, ніж у 2022/2023 МР. Невеликим буде збирання бобів в Італії, оскільки тут було багато опадів.
Читайте також
Єдиним стабільним ринком збуту пшениці залишається внутрішня переробка
ФАО передала афганським фермерам понад 87 тисяч комплектів для вирощування пшениці
Tekom Agro Group завершив посів гороху зимуючого
Пшениця, кукурудза та соя подешевшали на Чиказькій біржі в п’ятницю
Агроліга продала дочірнє підприємство з виробництва олії
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом