Туніс проводить тендери на закупівлю пшениці та ячменю
![зерно](https://ukragroconsult.com/wp-content/uploads/2021/11/834x469_speltnatural.jpg)
Державна зернова агентція Тунісу оголосило міжнародний тендер на закупівлю приблизно 75 000 тонн твердої пшениці, 100 000 тонн м’якої пшениці та 75 000 тонн кормового ячменю, повідомили європейські трейдери у вівторок, повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на Zawya.
За їхніми словами, тендер завершиться у середу, 2 лютого.
Тверді сорти пшениці запитуються трьома партіями по 25 000 тонн для відправки в період з 25 лютого до 30 березня залежно від походження постачання.
М’яка пшениця запитується чотирма партіями по 25 000 тонн для відправки в період з 20 березня по 25 квітня, також в залежності від походження, що використовується.
Ячмінь запитується трьома партіями по 25 000 тонн для відправки в період з 5 березня по 15 квітня залежно від походження.
Трейдери очікували, що провідні імпортери оголосять нові заявки на закупівлю після різкого падіння паризьких ф’ючерсів на пшеницю Euronext у понеділок.
Остання закупівля Тунісом твердої, м’якої пшениці та ячменю була здійснена 5 січня.
Детальна інформація про експорт зернових культур і продуктів їх переробки, баланси попиту і пропозиції, цінові тенденції, стан посівів та хід збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.
Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!
Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Зерновим коридором вже перевезли 100 млн тонн вантажів – Зеленський
Agri-food. Адаптація стратегій у виробництві та переробці до мінливого світового р...
Nestle цього року планує інвестувати 8 млрд грн у діяльність в Україні
ФАО прогнозує зниження запасів пшениці та кукурудзи
Українці до нового урожаю харчуватимуться імпортною картоплею
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом