Три перспективні молочні продукти для експорту до Бангладеш

Бангладеш ‒ цікава країна і перспективний напрямок експорту української молочної продукції. Найбільший потенціал на цьому ринку мають сухе молоко, ультрапастеризоване молоко та суха сироватка.
На цьому наголосив Антон Докторов, старший спеціаліст практики досліджень і комерційного розвитку Crowe Mikhailenko.
«Основна проблема з Бангладеш ‒ це логістика. Товари можуть бути в дорозі й кілька місяців», ‒ підкреслив він.
Обсяг молочного ринку цієї азійської країни ‒ близько $2,5 млрд. А щорічне зростання прогнозується на рівні 5% ‒ не лише завдяки збільшенню населення, а й економічному розвитку.
Найбільшим постачальником молочних продуктів до Бангладеш є Нова Зеландія. Основний продукт її експорту ‒ сухе знежирене молоко.
«Для України це також ключова позиція, ‒ зауважив Антон Докторов. ‒ Бангладеш посідає друге місце за обсягом імпорту українського сухого знежиреного молока після Польщі. І виторг від експорту щороку зростає».
Читайте також
Експорт українського зерна перевищив 35 млн тонн
Прогноз врожаю зернових в Австралії позитивний
Автомобільний агроекспорт падає на всіх напрямках, окрім Угорщини
Напруженість з Індією загрожує врожаю пшениці пакистанських фермерів біля кордону
Елеваторні потужності «Контінентал» становлять 634 тис. тонн одночасного зберігання
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом