Трамп очікує чудової зустрічі із Сі Цзіньпіном: Багато проблем буде вирішено

Джерело:  Цензор.НЕТ

Трамп розповів про очікування від зустрічі із Сі Цзіньпіном Президент США Дональд Трамп очікує розв’язання “багатьох проблем” під час зустрічі з лідером Китаю Сі Цзіньпіном щодо пом’якшення торгівельної війни, зокрема відновлення експорту американської сої до Китаю.

За словами Трампа, він очікує, що їхня перша особиста зустріч під час його другого терміну на посаді, яку заплановано на четвер, призведе до зниження мит, запроваджених проти Китаю, а також зняття обмежень на постачання американської сої – ключового експортного товару США, який постраждав від торговельних бар’єрів.

“Я думаю, що у нас буде чудова зустріч з президентом Китаю Сі, і багато проблем буде вирішено”, – зазначив лідер США.

Він додав, що налаштований оптимістично.

“Ми вели з ними (Китаєм. – Ред.) переговори, ми не йдемо на зустріч без підготовки… Я думаю, що ми отримаємо дуже хороший результат для нашої країни і, власне, для всього світу”, – сказав Трамп.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!