Трамп може відкласти зустріч із Сі Цзіньпіном, якщо Пекін не допоможе в Ормузькій протоці
Президент США Дональд Трамп припустив, що може відкласти зустріч із лідером Китаю Сі Цзіньпіном, якщо Пекін не допоможе із розблокуванням Ормузької протоки.
Про це він заявив в інтерв’ю Financial Times.
“Я вважаю, що Китай теж повинен допомогти, адже 90% нафти Китай отримує саме через цю протоку”, – сказав Трамп.
“Ми хотіли б знати про це заздалегідь. Це (за два тижні до саміту. – Ред.) – довгий термін… Ми можемо відкласти зустріч”, – сказав лідер США.
Водночас однією з ключових тем запланованої зустрічі між Дональдом Трампом та Сі Цзіньпіном мала стати торгівля соєю. Аналітики очікували, що переговори на найвищому рівні можуть стимулювати Китай відновити масштабні закупівлі американських соєвих бобів, адже ця культура є одним із головних елементів аграрної торгівлі між двома країнами та символом їхньої економічної взаємозалежності.
Читайте також
Уряд Індії розглядає запровадження стандартної тари для фасування рослинних олій
Контролювати собівартість зерна допомагають заздалегідь закуплені добрива – агроном
Пакистан готує масштабну реформу правил щодо ГМО та спрощує імпорт біотехнологічно...
Спред між продовольчою та фуражною пшеницею залишається вузьким
Ціни на пальмову олію знизилися у понеділок на тлі падіння цін на нафту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом