Термінал ВІЛІЇ планує наростити перевалку зерна і добрив до 700 тис. т на рік
У 2023 році термінал «Волинь-Зерно-Продукт» (ВІЛІЯ) на українсько-польському кордоні перевалив понад 500 тис. т зерна і добрив. Цьогоріч планують вийти на показник у 700 тис. т.
Про це в рамках Агротуру «4 кордони» розповів керівник з експорту та залізничної логістики терміналу Тарас Матвіюк.
Потужність зберігання зерна на терміналі — 60 тис. т, цього достатньо за умови стабільного відвантаження.
«Розбудували колійне господарство. У нас до 5 км колій. Як європейського зразка — вузька, так і українського — широка. Одночасно можемо опрацьовувати три залізничних маршрути, 4-й може бути на очікуванні», — зазначив Матвіюк.
У липні 2023 року на терміналі почали займатися перевалкою добрив, працюють як з насипними, так і з рідкими добривами. Наразі вдалося перевантажити більш як 100 тис. т.
Читайте також
Логістичний колапс більше паралізує ринок кукурудзи, ніж затяжні жнива чи вологе з...
Китай відновлює ліцензії на імпорт сої для американських компаній
Нещодавній ажіотаж у сегменті костерів вщух через збільшення пропозиції тоннажу, ф...
У найближчій перспективі на ринках зернових очікується сприятлива кон’юнктур...
Умови для сівби озимих на Одещині сприятливі, запаси вологи поповнились
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом