Навіть часткова автоматизація, наприклад, керування сушарками чи навантаженням або розвантаженням, дає відчутний ефект: підвищується продуктивність, зменшуються витрати на персонал і енергоресурси. Тож у нас в планах є проєкт генеральної реконструкції з акцентом на енергозбереженні.
Теком Агро Групп автоматизує свої елеватори

У структурі агрооб’єднання «Теком Агро Групп» є два маршрутних елеватори із загальною потужністю одночасного зберігання майже 100 тис. т зерна, які відносяться до ТОВ «Подільське зернопереробне підприємство» та ТОВ «Чубівський комбінат хлібопродуктів».
Про це AgroPortal.ua розповів керівник агрооб’єднання «Теком Агро Групп» Віктор Биков, зазначивши, що наразі в елеваторному напрямі основна ставка — на автоматизацію. Адже, крім мінімізації людського чинника, автоматизація дозволяє скоротити простої, пришвидшити обробку зерна, гарантувати точність усіх операцій.
Так, цього року на «Подільському ЗПП» проводять капітальний ремонт согового силосу. На наступний сезон планується модернізація системи очищення: заміна сепаратора БСХ 100 на більш потужний, що збільшить швидкість очищення зерна.
Капітальний ремонт обладнання однієї з ділянок на «Чубівському КХП» зменшив кількість простоїв автотранспорту та збільшив загальну швидкість приймання за добу (більше 1000 т/добу).
«На «Чубівському КХП» цьогоріч проводиться модернізація автомобілерозвантажувача: замінюємо застарілий УРАГ-30 на сучасний У-АРГ 1760 миколаївського заводу «Елеваторпромсервіс». Це дасть нам змогу приймати на підприємстві будь-які автомобілі. Позаминулого року оновили лінії очищення зерна, що зменшило загальні витрати на доробку», — розповідає директор ТОВ «Подільське зернопереробне підприємство» і ТОВ «Чубівський комбінат хлібопродуктів» Руслан Мірських.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
Спеціальна пропозиція для українських переробників олійних культур!
Наразі в Україні найдорожча аміачна селітра в Європі
Наступного сезону Австралія може збільшити експорт пшениці до 25 млн т
Відмова ЄС від торгових пільг коштуватиме Україні $700 млн – НБУ
Китай зміцнює зв’язки з Анголою у сфері постачання продовольства, уклавши др...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом