«ТАС Агро Захід» завершила перший етап підживлення озимих культур
У «ТАС Агро Захід» наразі завершились роботи з унесення сульфату амонію на озимому ріпаку на площі понад 1,8 тис. га. Зараз культура перебуває в хорошому стані, усі роботи проведені вчасно, до відновлення вегетації.
Про це повідомили в компанії.
Наступним етапом підживлення озимих рослин та під майбутні посіви соняшнику та цукрового буряка, буде внесення карбамідно-аміачної суміші (КАС).
«КАС має цілу низку переваг в порівнянні з твердими азотними добривами, так рослини протягом вегетації забезпечуються трьома формами азоту – амідною, амонійною та нітратною, більш рівномірно і точно вноситься норма азоту, дещо вищий коефіцієнт використання азоту рослинами, що сприяє повноцінному розвитку рослин», – ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, нещодавно підживлення озимих по мерзлоталому ґрунту розпочали також у «ТАС Агро Центр».
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом