Сирійські урядовці прибули до України для обговорення постачання продовольства

Джерело:  LB.ua
Сирія

До України прибула офіційна делегація урядовців із Сирії. Про це повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга на відкритті IV Міжнародного саміту з продовольчої безпеки “Продовольство з України”. Він зазначив, що візит делегації підкреслює важливість співпраці у сфері постачання продовольства тим, хто його найбільше потребує.

Сибіга нагадав, що він став першим європейським міністром закордонних справ, який відвідав Сирію після повалення режиму Башара Асада. Він підкреслив, що Україна вже постачала продовольство до Сирії за участі Великої Британії, Німеччини, Норвегії та міжнародних організацій і надалі планує продовжувати ці поставки.

За словами міністра, така співпраця є частиною принципового підходу України щодо гуманітарної підтримки, а також зміцнення дипломатичних відносин. Володимир Зеленський після переговорів у Нью-Йорку з Президентом Сирії Ахмедом аш-Шараа повідомив, що Україна та Сирія підписали Спільне комюніке про відновлення дипломатичних відносин.

Раніше, у грудні 2024 року, міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль заявляв, що Україна готова постачати продовольство до Сирії після зміни режиму. Нині країна продовжує активно розвивати цей напрямок, спрямовуючи продукти харчування у гуманітарні програми та забезпечуючи стабільні поставки.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!