Syngenta виступить в ролі трейдера та сприятиме вивозу надлишків зерна з України

Джерело:  SuperAgronom.com
жд зерновоз

Syngenta допоможе аграріям вивезти надлишки зерна. Для перевезення сипучих вантажів компанія закупила спеціалізовані контейнери та планує залучити їх для транспортування зерна з елеваторів, до яких підходить вузька залізнична колія. Перший потяг з 60 контейнерів планують відвантажити в кінці серпня.

Про це повідомив керівник відділу фінансових рішень компанії Syngenta Борис Приходько.

Додається, що в закупівлю контейнерів Syngenta інвестувала $1,2 млн. Зерно піде до східних країн Західної Європи.

«‎На деякий час Syngenta доведеться зайняти нішу трейдерів та допомогти фермерам реалізувати частину врожаю в рахунок оплати за продукти компанії. Саме тому компанія шукає нестандартні логістичні рішення та покупців українського збіжжя в східних країнах Західної Європи», — відмітив він.

Це, за словами Бориса Приходька, допоможе дещо знизити цінову напругу, що виникла на ринку аграрної сировини під впливом певного переліку негативних факторів.

«У ситуації, яка склалася, ми не можемо запропонувати аграріям наші стандартні фінансові рішення, пов’язані з хеджуванням цінових ризиків та укладанням форвардних контрактів. Натомість зосереджуємося на більш нагальному питанні — допомогти фермерам вивезти надлишки зерна, доки трейдери не відновили закупівлі в Україні», — додав керівник відділу фінансових рішень компанії Syngenta.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox