Світовий профіцит цукру перевищить 1,6 млн т
Міжнародна організація по цукру (ISO) прогнозує, що профіцит світового балансу цукру складе 1,625 млн т у 2025/26 МР.
Основним фактором перегляду балансу стало очікуване збільшення світового обсягу виробництва цукру до 181,767 млн т, що на 5,552 млн т більше, ніж минулого сезону. Збільшення світового виробництва цукру очікується через нарощування виробництва в Індії, Таїланді та Пакистані.
Світове споживання цукру в сезоні 2025/26, за прогнозами експертів, сягне 180,142 млн т, що на 1,011 млн т більше, ніж попереднього сезону.
Рівень співвідношення кінцевих запасів цукру до споживання у сезоні 2025/26, за оцінками ISO, знизиться до 52,74% порівняно з 53,12% попереднього сезону.
За останньою оцінкою ISO, у 2024/25 МР дефіцит світового балансу цукру скоротився до 2,916 млн т, що зумовлено покращенням збирання врожаю в основних виробничих країнах Південної півкулі.
Читайте також
Abbey Commodities DMCC – Генеральний Партнер BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026
Перезавантаження експортної логістики 2026: тарифи, пропускна здатність і нова реа...
Казахстан розширює програму прямого закупу на соняшник та льон
В НІБУЛОНі призначили керівника з розвитку стратегічних напрямів бізнесу
Експорт ячменю з Австралії в грудні перевищив 1,2 млн тонн
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом