Світовий банк та Мінагрополітики обговорили проєкти з розвитку меліорації в Україні

«Розвиток системи зрошення – національний пріоритет України. Чим швидше система меліорації буде створена і запрацює, вода дійде до фермерів, тим швидше відновиться агросектор, а Україна зможе посилити внутрішню і зовнішню продовольчу безпеку», – наголосив Коваль.
Він зазначив, що за напрямками співпраці зі Світовим банком існують короткострокові проєкти для підтримки аграріїв на прифронтових територіях, середньострокові — для подолання наслідків підриву Каховської дамби, і довгострокові — для розвитку іригаційної системи України.
За його словами, для створення ефективної системи зрошення необхідна допомога міжнародних експертів у формуванні плану розвитку іригаційної системи, який відповідав би потребам і кліматичним умовам України.
Зокрема, Коваль запропонував представникам Світового банку спільну реалізацію проєкту щодо українського насінництва, яке можливе на зрошених землях і сприятиме виробництву агропродукції з доданою вартістю.
Операційний менеджер у справах країн Східної Європи Кевін Томлінсон підкреслив ефективність співпраці Світового банку з Україною, зокрема, прогрес у створенні організацій водокористувачів.
Він запевнив, що Світовий банк продовжить підтримку українського агросектору, зокрема у розвитку іригаційної системи, а також підтримку у межах «Екстреного проєкту надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)».
Сторони домовилися продовжити співпрацю, синхронізувати та координувати спільні зусилля з підтримки та відновлення агросектору.
Читайте також
На Київщині запустять виробничу лінію з виготовлення пропареної гречаної крупи
Індія має намір подвоїти виробництво кукурудзи до 86 млн тонн до 2047 року
За місяць набере чинності нова редакція договору щодо вантажних перевезень залізницею
Ціни на сою на CBOT знизилися до багатомісячного мінімуму
Україна отримала ще 1 млрд грн для підтримки фермерів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом