Світові ціни на калій досягли історичного максимуму
Запаси калію на ключових ринках залишаються нижче історичних рівнів, а Китай отримує доступ до стратегічних запасів, йдеться в заяві Nutrient Ltd, канадської компанії, найбільшого виробника калійних добрив в світі з часткою 20% і другого за величиною виробника азотних добрив в світі. Canpotex, експортна компанія, що належить Nutrient і Mosaic, заявила, що продала весь калій до кінця 2021 року.
Компанія Nutrien Ltd. повідомила про підвищення прогнозу прибутку за весь поточний рік, так як високий світовий попит і обмежена пропозиція допомогли їй наростити виручку в третьому кварталі.
Ціни на калійні добрива зросли до найвищого рівня більш ніж за десятиліття, що було викликано високими цінами на кукурудзу, пальмову олію та ріпак, оскільки фермери, які прагнуть збільшити врожайність, використовують більше добрив.
Також підтримку цінам надали проблеми з поставками, викликані санкціями США і Європи, введеними щодо Білорусі, а також проблеми з виробництвом на підприємстві Mosaic, дочірньої структури Nutrien Ltd., цього року на її найбільшому калійному руднику.
“Світові ціни на калій продовжують зростати на всіх ключових спотових ринках, що обумовлено рекордним світовим попитом і високим прибутком виробників», – йдеться в повідомленні компанії.
Акції Nutrien, що котируються в США, виросли на 1,3% до 72,45 долара США в ході розширеної торгівлі.
Nutrien підвищила свій прогноз скоригованого чистого прибутку до 5,85-6,10 доларів США на акцію з 4,60 до 5,10 доларів США на акцію раніше. Аналітики в середньому очікували 5,23 долара США на акцію протягом усього року, згідно з даними Refinitiv IBES.
На скоригованій основі його прибуток у розмірі 1,38 долара США на акцію трохи перевищив оцінку в 1,24 долара США.
Низькі запаси і закриття в червні шахт Esterhazy K1 і K2 в Саскачевані призвели до зниження обсягів продажів. Компанія повідомила, що другий виробничий підйомник на її шахті Естерхазі К3 був введений в експлуатацію на місяць раніше запланованого терміну, в той час як шахта Колонсей досягла запланованої річної продуктивності близько 1 мільйона тонн.
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Україна може заповнити ніші в ЄС після реструктуризації агровиробництва
Експорт пальмової олії у листопаді з Малайзії знизився на 5%
Україна виготовила понад 1 млн тонн цукру
Як менший врожай зернових вплине на аграрний експорт
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом