Судну з краденим українським зерном після невдачі в Ізраїлі відмовили у розвантаженні і в Туреччині
Уряд Туреччини відмовився дозволити грецькому балкеру Panormitis, який перевозив викрадене росією зерно з тимчасово окупованих територій України, зайти до порту. Про це повідомляє Israel Hayom.
30 квітня судну відмовили у розвантаженні в ізраїльському порту Хайфа. Рішення ухвалив ізраїльський імпортер пшениці Zenziper, який анулював контракт після того, як стало відомо про незаконне походження вантажу. Після цього судно залишило порт і вирушило до турецького Іскендеруна.
“Панормітіс” прибув 13 травня до порту Іскендерун. Однак, запит на захід у порт, схоже, був відхилений Анкарою, і станом на понеділок, за даними AIS показують, що судно знаходиться поблизу турецько-сирійського морського кордону, недалеко від Латакії або Тартуса.
Зазначається, що питання діяльності “тіньового флоту” росії, який використовується для перевезення зерна з окупованих українських територій, обговорювалося під час українсько-турецьких політичних консультацій.
Після контактів на високому рівні між Анкарою та Києвом балкеру було відмовлено у розвантаженні у Туреччині.
Читайте також
Через нові вимоги Індонезії аналізи української пшениці можуть тривати до п’...
Марокко стикається з труднощами зі збиранням рекордного врожаю пшениці
Україна вперше за 7 років експортувала карбамід морем
Імпорт рослинних олій до Індії зріс майже на 7% завдяки активним закупівлям соєвої...
У Новаагро озимий ячмінь пересівали льоном
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом