Судан: група DAL залучає $50 млн для імпорту пшениці
Британська фінансова установа розвитку British International Investment (BII) оголосила в середу про виділення $50 млн на підтримку наявності продовольства в Судані. Як стало відомо, ці кошти підтримають придбання 280 тис. тонн пшениці через суданську групу DAL, повідомляє Ecofinagency.
Зокрема, ці кошти підвищать потреби DAL Group у довгостроковому оборотному капіталі, що дозволить компанії імпортувати пшеницю та збільшити постачання борошна до роздрібних торгових точок і підприємств у Судані.
Ця трансакція є першою інвестицією BII, яка «принесе безпосередню користь народу Судану». DAL Group, яка працює в кількох секторах, включаючи виробництво продуктів харчування та напоїв, сільське господарство, земляні роботи, нерухомість, енергетику, гірничодобувну промисловість, автомобільну промисловість, охорону здоров’я та освіту, залучить підтримку для подальшого закріплення своєї діяльності в Південному Судані.
Читайте також
Європейське регулювання на ринку ЗЗР призведе до подорожчання системи захисту на 20%
Для виробництва сировини на біопаливо у світі використовується близько 7% оброблюв...
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
Аналітики USDA залишили без змін прогноз врожаю кукурудзи в Україні
Запуск біодизельного мандату B50 в Індонезії залежить від цін на нафту та пальмову...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом