Стратегії хеджування для захисту від цінових ризиків – семінар в рамках EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, 27 квітня

Джерело:  УкрАгроКонсалт

27 квітня StoneX та CME Group проведуть ексклюзивний семінар з управління ціновими ризиками в рамках EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, Бухарест, Румунія.

Мета цього курсу – глибше вивчити стратегії, які можуть використовуватися агро компаніями  для захисту від цінових ризиків. Семінар забезпечить краще розуміння та використання ф’ючерсів, опціонів та позабіржових стратегій.

Спікери семінару:

  • Метт Аммерманн, Commodity Risk Manager, Vice President, Eastern Europe/Black Sea Region, StoneX Financial Inc – FCM Division
  • Ерік Хешем, Senior Director, Agricultural Commodities, CME Group

Програма семінару

Реєстрація

Кількість учасників семінару обмежена.

Вартість участі: 150€

Сільське господарство країн Центральної та Східної Європи, включаючи Румунію, стає все більш важливим як регіон походження зернових та олійних культур і постачальник з низьким рівнем ризику в умовах невизначеності та порушень логістичного ланцюга. Фактично це нова позиція регіону, яка наразі недооцінюється більшістю гравців ринку.

Війна в Україні сприяла великим змінам у регіональних потоках зерна, що вплинуло на світову торгівлю товарами. Експорт зерна з країн Центральної та Східної Європи (Болгарія, Румунія, Сербія, Молдова та інші) потенційно здатний заповнити дефіцит у найближчі 2-5 років після скорочення українського експорту.

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum –  нова регіональна платформа для ефективного спілкування, укладання контрактів в аграрному секторі, проведення дискусій з залученням фермерів, трейдерів, постачальників ресурсів, тваринницької та кормової галузі, зберігання, щоб допомогти операторам ринку зерна та олійних культур приборкати глобальну продовольчу інфляцію та зміцнити позиції України на світових ринках.

Унікальна експертиза та спільні зусилля організаторів – УкрАгроКонсалт, AgriPortal та AgroPortal – гарантують висококласну професійну програму, учасників та неперевершені можливості для спілкування.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ

Бажаєте співпрацювати, стати Партнером  чи надіслати питання?

Будь ласка:

registrations@eurograinevents.com

https://eurograinevents.com/

До зустрічі!

Позначки:, , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox