Стратегія вичікування кращої ціни втратила актуальність
Стратегія вичікування кращої ціни в умовах повномасштабної війни себе не виправдовує. Про це йдеться у журналі The Ukrainian Farmer.
Раніше стратегія вичікування кращої ціни зазвичай спрацьовувала, адже з поступовим скороченням запасів закупівельна ціна на зерно зростала відповідно до найпростішого ринкового закону про попит і пропозицію.
Однак війна значною мірою скорегувала не лише цей закон, поставивши ринок і ціни в залежність від самої можливості продати й вивезти, яка сезонного виміру немає.
Втім, за звичкою частина зерновласників все одно чекає, незважаючи навіть на витрати за зберігання збіжжя не елеваторах. Благо, для елеваторників тариф на зберігання — не бюджетоутворювальний, а тому, порівнюючи з прийманням й відвантаженням, досить помірний, і сплачувати поклажодавцям його не надто важко. Проте основна маса зерновласників налаштована продати своє збіжжя за першої ліпшої можливості, щоб швидше розрахуватися з кредитами й отримати, бодай, якісь обігові кошти в умовах загальної грошової, зокрема гривневої, інфляції.
Читайте також
Представте свою компанію зі стендом на BLACK SEA GRAIN.EUROPE!
Перевезення агропродукції автотранспортом може подорожчати наприкінці зими
Сергій Феофілов: Українська соя та її перспективи у запитаннях та відповідях
Тайські свинарі закликали збільшити імпорт кукурудзи та сої зі США
Як уникнути поширених помилок у зернотрейдингу: інсайти з реальних кейсів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом