Стан посівів озимої пшениці в США найгірший за останні тридцять років
Минулого тижня стан посівів пшениці озимої в США сильно погіршився, повідомляє Національна сільськогосподарська статистична служба при Мінсільгоспі США (NASS).
Частка посівів озимої пшениці у відмінному та хорошому стані впала до 28%, до найнижчого показника за останні тридцять років. Тижнем раніше у відмінному та хорошому стані знаходився 31% посівів, рік тому – 62%.
Зараз у США триває ярова сівба. Темпи сівби сої, кукурудзи та ярої пшениці випереджають середні.
До 10 травня американські фермери засіяли соєю 49% від запланованої площі (45% на аналогічну дату минулого року та 36% у середньому за останні п’ять років). Кукурудзою засіяно 57% від плану (59% та 52% відповідно), ярою пшеницею – 53% (63% та 51%).
Читайте також
Україна експортує менше молокопродуктів до ЄС
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Електричні трактори починають конкурувати за аграрний ринок
“Житомирмолоко” хоче продати “Новоград-Волинський сиркомбінат...
Фермери Індії виступили проти торговельної угоди зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом