США наростили виробництво пшениці, особливо дуруму
За даними Мінсільгоспу США, цього року американські фермери збільшили виробництво пшениці до 1,97 млрд бушелів (53,62 млн т), на 9% порівняно з минулим роком. Про це повідомляє агенція Зерно Он-Лайн із посиланням на Національну сільськогосподарську статистичну службу при Мінсільгоспі США (NASS).
Виробництво м’якої пшениці озимої зросло на 9% до 1,35 млрд бушелів, м’якої ярої пшениці – на 8% до 542 млн бушелів, дуруму – на 35% до 80,1 млн бушелів.
Запаси пшениці за даними на 1 вересня склали 1,99 млрд бушелів, що на 12% більше, ніж роком раніше. У фермерів зберігалося 664 млн. бушелів пшениці (+11% до рівня минулого року).
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Велика Британія посилює правила проти вирубки лісів у ланцюгах постачання кави, ка...
Жнива в Tekom Agro Group стартували з обмолоту озимого ячменю
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом