росіяни продовжують вивозити награбоване зерно через Крим та Маріуполь
Окупанти використовують портову інфраструктуру Криму для вивезення награбованого зерна з тимчасово окупованої території Херсонщини та Запоріжжя. Ймовірно, награбоване українське зерно відправляється на африканські ринки.
Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.
Також росіяни використовують Маріуполь, там курсують фури із зерном, які прямують у бік новоазовська та ростова-на-дону.
«Зерно на тимчасово окупованій території купується за безцінь та й лише для того, аби імітувати картинку ринкових відносин. Усі фермери захоплених регіонів мають здавати зерно пшениці ворогу за фіксованою ціною, яка значно нижче ринкової», — пишуть в ЦНС.
Читайте також
Площа посівів сої у Бразилії на 2026/27 МР знову зросте
Україна експортує менше молокопродуктів до ЄС
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Електричні трактори починають конкурувати за аграрний ринок
“Житомирмолоко” хоче продати “Новоград-Волинський сиркомбінат...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом