Росія заявила про повернення до зернової угоди
Росія заявила про повернення до виконання зернової угоди, з якої вона самовільно “вийшла” в суботу.
Про це пишуть прокремлівські медіа з посиланням на міністерство оборони.
Після того, як росіяни оголосили про припинення дотримування угоди, кораблі з українськими зерновими продовжували експорт. В ООН заявили про те, що призупинення Росією участі в “зерновій угоді” не означає втрату нею чинності. Тому інспектори ООН продовжать перевірку суден, що транспортують збіжжя з українських портів.
Судна не виходили тільки 31 жовтня і сьогодні, 2 листопада.
Згідно з досягнутими в липні домовленностями, з портів “Одеса”, “Південний” і “Чорноморськ” відправляються судна з українськими зерновими. Кораблі прямують до країн Азії, Африки і Європи, агропродукція допомагає деяким країнам уникнути голоду.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом