Росія – драйвер цін експортної торгівлі українською соняшниковою олією
UkrAgroConsult
Автор статті:
У поточному 2020/21 МР Росія йде шляхом застосування механізмів державного регулювання на ринку соняшнику та соняшникової олії, викликаного високими відпускними цінами на внутрішньому ринку і в роздрібній торгівлі:
- збільшена експортне мито на насіння соняшнику до 30% від митної вартості вивезеної за межі Митного союзу продукції, але не нижче 165 євро за 1 тонну (з 1 січня по 30 червня 2021 роки);
- укладено угоду між виробниками і роздрібними мережами, яка передбачає зниження ціни виробником (поставка для роздрібних мереж) до 95 руб./к (з ПДВ) і обмеження роздрібної ціни до 110 руб./кг (з 20 грудня 2020 року до 1 квітня 2021 року);
- розглядається можливість запровадження вивізного мита на соняшникову олію в розмірі 15%, але не менше ніж 135 євро за тонну, в разі недотримання вищезазначеної угоди.
Реакція ринків не забарилася, причому вирішуючи свої внутрішні проблеми, Росія мимоволі стала драйвером цін експортної торгівлі українським продуктом.
Ціни експортної торгівлі українською соняшниковою олією на звітному тижні різко зросли. Відвантаження з України поки утримуються на рекордному рівні, повідомляють аналітики УкрАгроКонсалт.
Детальна інформація з експорту зернових культур і продуктів їх переробки, балансів попиту і пропозиції, цінових тенденцій, стану посівів та ходу збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який поєднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я з доступом до історичних даних, а також інструментами обробки та завантаження інформації.
Підключіть AgriSupp та підвищіть свою ефективність уже сьогодні!
Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Як уникнути поширених помилок у зернотрейдингу: інсайти з реальних кейсів
“Укрферрі” запустила поромне сполучення Варна – Батумі
Право фермерів Мексики на безкоштовні добрива закріпили у Конституції
У ТАС Агро подвоїли площі під ріпаком, культура стала ключовою для холдингу
Панама подала скаргу в ООН через намагання Трампа відібрати Панамський канал
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом