Рівнеазот запустив після модернізації цехи аміачної селітри
ПрАТ «Рівнеазот», що входить до Ostchem (Group DF), запустило цехи аміачної селітри та аміаку після проведення масштабної модернізації.
Виробнича потужність цехів: Аміак-2 — 1350 т/добу, аміачної селітри — 1560 т/добу, говориться у повідомленні компанії.
«Запуск виробництва відбувся без збоїв відповідно до виробничого плану. На нас чекає активний осінній сезон», — зазначив голова правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.
Відновленню роботи ключових цехів передувало проведення масштабної модернізації основного обладнання в цеху Аміак-2: капітальні ремонтні роботи агрегату підготовки синтез-газу №1, синтезу аміаку №1 та №2, проведена заміна обладнання на більш ефективне, виконані роботи щодо антикорозійного захисту реактору конверсії природного газу. Під час цих робіт була істотно підвищена ефективність енергетичних та витратних показників обладнання виробництва аміаку.
Масштабна реконструкція основного обладнання була також проведена в цеху аміачної селітри — одного з основних виробничих цехів «Рівнеазоту». В цеху були повністю замінені труби у випарному апараті (721 шт.), проведений ремонт підігрівача азотної кислоти та відновлення конвеєрного обладнання, проведено антикорозійний захист обладнання, проведена масштабна реконструкція внутрішніх пристроїв двох ІТН. Також була значно підвищена безпека та надійність виробництва, поліпшена енергоефективність процесів, покращені показники надійності та стабільності обладнання.
Для довідки: Ostchem — азотний холдинг Group DF, який об’єднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входить «Рівнеазот», Черкаський «Азот», а також Сєвєродонецький «Азот» та «Стирол» (не працюють і перебувають на окупованих територіях).
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Польські фермери розпочали блокування руху вантажівок перед ПП “Медика-Шегин...
Озимі зернові на більшості території країни перебувають у стані вимушеного зимовог...
МХП збільшив прибуток до $141 млн
Індія може поставити рекорд зі збирання кукурудзи
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом