Ріпак та соняшник планують вирощувати у Пакистані
Уряд Пакистану провів перші посіви ріпаку на площі понад 0,85 млн га та соняшнику на площі понад 0,77 млн га цього року, щоб задовольнити місцеві потреби в харчовій олії та знизити залежність від імпорту, повідомляє Associated Press of Pakistan.
За словами представника Міністерства національної продовольчої безпеки та досліджень, у звітний період цільові показники вирощування ріпаку та гірчиці були встановлені на площі понад 5,42 млн гектарів для виробництва 6,8 млн тонн харчової олії. Вирощування бавовни-сирцю на площі 3,118 млн га як цільовий показник з виробництва зазначеного товару встановлено на рівні 4,015 млн тонн.
Уряд надає різні стимули, щоб спонукати фермерів вирощувати олійні культури для збільшення місцевого виробництва харчової олії та економії іноземної валюти, яка витрачалася на імпорт у країну олії, включаючи соєву та пальмову.
У рамках Програми розвитку оливок (PSDP) на 2024–2025 роки уряд виділив мільярд рупій на збільшення вирощування оливок у комерційних масштабах з метою зростання виробництва продукції в країні, додавши, що 1600 мільйонів рупій буде виділено на національну програму щодо покращення підконтрольних територій у районах баранів. – Традиційні райони сільськогосподарського землеробства.
Також у рамках щорічної програми уряд виділив 800 мільйонів рупій на національну програму розвитку олійних культур, 700 мільйонів рупій на нарощування професійного потенціалу в рамках національних реформ у сільському господарстві, 600 мільйонів рупій на збереження водних ресурсів у районах барані в Хайбер-Пахтунх також 199,9 мільйонів рупій на залучення дослідницьких центрів гірського сільського господарства для сприяння розвитку високоприбуткового сільгоспвиробництва.
Раніше про наміри збільшити виробництво олійних культур та скоротити їх імпорт заявила Індія. Влада країни має намір підвищити врожайність, розширити посівні площі та запровадити динамічну структуру імпортних мит. Уряд також вживає заходів для гарантованих закупівель олійних культур у фермерів за мінімальною підтримуваною ціною (MSP). Заплановано будівництво насіннєвих центрів, сховищ та впровадження високоврожайних сортів насіння, очікується підвищення врожайності олійних з нинішніх 13,5 ц/га до 21,1 ц/га до 2030 року.
Читайте також
Щасливого Різдва та Нового Року!
BLACK SEA GRAIN.EUROPE: встигніть приєднатись за раннім тарифом до 31.12!
Ще одна контейнерна лінія повертається в Україну
У 2024/25 МР Болгарія отримала мінімальний урожай соняшнику за останні дванадцять ...
Кабмін врегулював механізм обтяження майна, яке є заставою за аграрними нотами
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом