Ранньовесняне підживлення озимих «НІБУЛОН» почав у звичні строки
Завдяки сприятливим погодним умовам виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН» активно проводять перше підживлення озимих культур селітрою аміачною.Цьогоріч початок польових робіт відбувся у стандартні календарні терміни.
Про це інформує пресслужба агрохолдингу.
Як зазначають у компанії, перше ранньовесняне підживлення є аграрним заходом, що визначає рівень врожайності озимих зернових культур. Воно спрямоване на відновлення та нарощування вегетативної маси рослин, і своєчасність його застосування істотно впливає на врожайність озимих.
У планах аграріїв провести підживлення озимої пшениці на загальній площі 8,5 тис. га, озимого ячменю – на площі 1 тис. га та озимого ріпака – на 3 тис. га. На сьогодні роботи виконані на площі 7 тис. га, що становить 60% від загального плану. Так, внесення добрив практично завершене на Півдні та в Центрі й розпочато на підрозділах Західного регіону. Одразу після завершення цієї технологічної операції на запланованих площах аграрії готуватимуть техніку для проведення ранньовесняного боронування.
Наразі земельний банк «НІБУЛОНа», на якому ведеться господарська діяльність, становить 51 тис. га. Через повномасштабне вторгнення компанія втратила 25 тис. га земель, з яких більша частина знаходиться в Луганській обл., а близько 5,5 тис. га потребують розмінування в Снігурівському р-ні (Миколаївська обл.). Втім у компанії активно готуються до проведення робіт з розмінування, щоб мати можливість посіяти ярий клин на Снігурівщині вже поточного сезону.
«Наші аграрії мають оптимістичні прогнози щодо врожайності на посівних площах. Окрім того, в перспективах на цей аграрний сезон у «НІБУЛОНі» розглядають можливість часткового оновлення парку сільськогосподарської техніки, впровадження ERP-систем та ряд інших організаційних заходів для покращення виробничих результатів», – зазначаюють у компанії.
Читайте також
В УЗ підрахували, як вплине індексація тарифу на ціну агропродукції
США. Експорт червоного м’яса у жовтні перевищив торішній рівень; свинина на ...
Міністр Коваль заперечив потребу агросектора України в €95 млрд дотацій
Ф’ючерси на малазійську пальмову олію у середу продовжили падіння
За 11 місяців Україна закупила за кордоном на 9,7% більше сирів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом