Пшениця в Індії подорожчала до рекордного максимуму
Ціни на пшеницю в Індії злетіли до історичних максимумів на тлі високого попиту та обмежених поставок, пише Reuters із посиланням на представників галузі.
Затримка уряду з вивільненням запасів прискорила зростання цін, сприяючи посиленню роздрібної інфляції, вже викликаної різким подорожчанням овочів.
Цей сплеск інфляції розвіяв надії на зниження відсоткових ставок центральним банком у наступному місяці.
За словами представників галузі, постачання на ринок убогі, оскільки власники запасів не бажають розлучатися з пшеницею за зниженими цінами. Стабілізувати ціни могло б вивільнення державних запасів, додали джерела.
У вересні минулого року Нью-Делі знизив граничні розміри запасів пшениці для трейдерів і борошномелів, прагнучи збільшити ринкову пропозицію і стримати ціни. на початку цього року трейдери прогнозують. подальше зростання цін, якщо новий урожай не буде доступним до березня.
Читайте також
Інтеграція в ЄС вимагатиме від українського агроринку переходу на довгострокові ко...
Ціни на кукурудзу зростають не реагуючи на новий прогноз Китаю щодо збільшення врожаю
Частка МХП у сегменті заморожених продуктів зросла вдвічі
Імпорт пальмової олії до Індії у жовтні впав до п’ятимісячного мінімуму
Експорт в Алжир і на Близький Схід сприяв підвищенню цін на український ячмінь
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом