Порт Ізмаїлу майже на 20% збільшив перевалку олії та шроту

Измаильський порт

Ізмаїльський морський торговельний порт у січні–жовтні 2021 р. збільшив показник перевалки олії та шроту на 19% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

З порту в основному відправляють на експорт продукцію ТОВ «Ізмаїл-Трансбалктермінал», яке виробляє олію (соняшникову та ріпакову), шрот та паливні гранули (пелети), використовуючи сировину фермерських господарств Одеського та інших регіонів України.

«Минулого року через посуху відчувався дефіцит насіння, яке частково довелося експортувати з Молдови. Цього року фермери регіону зібрали чудовий урожай соняшнику, тож перебоїв із сировиною не спостерігається. За 10 місяців поточного року в Ізмаїльському морському порту перевантажено 68,62 тис. т олії та 76,60 тис. т шроту. Зараз сезон у розпалі, тому очікується нарощування цих показників до кінця року», – зазначають експерти.

Продукцію комбінату експортують переважно морськими суднами, незначну частину – річковими баржами. Шрот відправляють до Туреччини, Марокко та Єгипту, соняшникової олії — до Італії, Іспанії та Туреччини, ріпакової олії — до Болгарії, пелетів — до Румунії.

 

USM

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox