Попит на пальмову олію з боку Китаю та Індії збільшиться

Джерело:  OleoScope
пальмова олія

Очікується, що попит на пальмову олію з боку найбільших світових покупців Китаю та Індії збільшиться вже найближчим часом, оскільки зараз ціни на цю олію розумні в порівнянні з цінами конкурентів, повідомляє Reuters з посиланням на заяву Малазійської ради з пальмової.

У заяві йдеться, що ціни на пальмову олію у розмірі 3900 ринггітів (889 доларів США) за тонну нині вважають «оптимальними», очікується, що ціни залишаться на цьому рівні, чому сприятиме відновлення цін на соєву олію.

Минулого року сира пальмова олія коштувала дорожче сирої соєвої олії через скорочення поставок і проблем з логістикою, викликаних повенями, а також через збільшення мандата на змішування біодизеля в Індонезії до 40%.

Проте з того часу постачання олії налагодилося, і очікується, що її виробництво збільшиться в найближчі місяці. Це чинило тиск на малазійський контракт на пальмову олію, внаслідок чого ціни на неї впали на 12% цього року.Аналітики очікують, що цього місяця ціна на сиру пальмову олію (CPO) повернеться до справедливого спреду порівняно з його основним конкурентом.

MPOB повідомила, що, за прогнозами, Китай збільшить імпорт пальмової олії в травні та червні для поповнення запасів, що збігається з початком літнього сезону, коли споживання пальмової олії зазвичай зростає. Очікується, що Індія також скористається низькими цінами на пальмову олію, щоб поповнити свої виснажені запаси, оскільки розрив у цінах між пальмовою і соєвою олією на внутрішньому ринку скоротився, йдеться в повідомленні.

Незважаючи на відновлення виробництва, зазначене у березні, MPOC заявила, що загальний обсяг виробництва пальмової олії може трохи знизитися до приблизно 19 млн тонн у 2025 році, оскільки сукупне виробництво за перший квартал залишилося найнижчим за три роки, а зниження виробництва в річному обчисленні, ймовірно, збережеться до вересня.

Запаси пальмової олії в Малайзії продовжать зростати, але, як очікується, зростання буде помірним і буде обмежене слабким зростанням виробництва у річному обчисленні.

Подальший розвиток зернового та олійного ринку в Україні та Чорноморському регіоні буде обговорюватись на 23-й Міжнародній конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV, яка відбудеться 24 квітня в Києві.

Приєднуйтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі!

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!