Полтавський кластер ІМК почав збирання соняшнику

Джерело:  AgroTimes
подсолнечник жнива

У ТОВ «Бурат-Агро» розпочали жнива соняшнику – активній фазі збору урожаю передували несприятливі погодні умови, тому дата старту постійно переносилася.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці компанії.

«Рясні сезонні дощі ускладнили початок жнивної кампанії, та все ж таки, жнива розпочали, ще й з досить непоганим результатом. Станом на 27 вересня вже зібрано соняшнику на площі 760 га (20% від загальної площі). Середня врожайність з поля становить 4 т/га. На полях працює 4 комбайни (по два на відділенні), а також 6 тракторів з перевантажувачами (по три на відділення). На протипожежному чергуванні задіяні дискові борони та ємності з водою», – розповів головний агроном «Бурат-Агро» Олександр Манько.

Наразі, за його словами, насіння йде дещо перезволожене, тому доводиться сушити сировину до потрібних показників вже на елеваторі «Бурат». Станом на сьогодні лабораторія елеватора «Бурат» прийняла вже більше 3 тис. тонн соняшнику.

Паралельно зі жнивами у Полтавському кластері ІМК триває сівба озимої пшениці. Нею вже засіяно 2,720 тис. га (70% від запланованих площ).

Збирання соняшнику та сівбу озимини полтавці планують завершити до 15 жовтня, якщо не завадить погода.

Нагадаємо, в багатьох областях усі польові роботи призупинилися через перезволоженість ґрунту.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox