
Підсумки врожаю 2021 року в Україні можуть сильно відрізнятися від поточних прогнозів

UkrAgroConsult
Автор статті:
17 серпня, Держкомстат опублікував свої дані про хід збиральних робіт в Україні за станом на 1 серпня, які значно відрізняються від оперативних даних, які надаються Мінекономіки на щотижневій основі.
Першою помітною відмінністю варто виділити темпи збирання пшениці – обидва джерела сходяться на тому, що прибирання дійсно почалося пізніше, проте дані Держкомстату на 1 серпня вже показують, що прибирання перевищує середній 5-річний показник, в той час як, згідно Мінекономіки, відставання було подолано тільки минулого тижня, зазначають аналітики УкрАгроКонсалт.
Якщо порівнювати показники середньої врожайності по Україні, то різниця не настільки значна – 4,4 т / га Держкомстату проти 4,45 т / га Мінекономіки.
Таким чином, якщо допустити, що поточна оперативна врожайність збережеться, то урожай пшениці в Україні може досягти оптимістичних оцінок.
Зі стартом збиральної кампанії пізніх зернових увага ринку вже переключиться на відстеження врожайності кукурудзи.
Вже зараз стає ясно, що врожай зерна в 2021/22 однозначно поб’є рекорд 2019/20 МР, а з урахуванням проблем з урожаєм у основних експортерів, можна також очікувати рекордно високого експорту зерна з України.
Повна версія доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт. AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я, звітів, з історичними даними, а також інструменти обробки та завантаження даних.
Використовуйте аналітичні дані і підвищіть свою ефективність уже зараз!
Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів: http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV: Ексклюзивний Вечір Нетворкінгу BULL, BEAR, KANGAROO
Великий виробник крохмалю оприлюднив плани з вирощування картоплі
Соняшник продовжує набирати популярності в Аргентині як стратегічна альтернатива с...
На українських виробників чекає чергове зниження цін на молоко
Ф’ючерси на сою у вівторок виросли на тлі побоювань щодо торговельної політики
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом