Підприємство «Він’с» почало власне виробництво родзинок та пастили з винограду

паситла

Відомий виробник винограду ТМ «Шалені доли» приватне виробничо-комерційне підприємство «Він’с» розширило лінійку своєї продукції за рахунок переробки. У сезоні 2021 року 1,7 т винограду переробили на 350 кг пастили та родзинок. Про це повідомляє прес-служба Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

«Господарство вже декілька років займається вирощуванням столового винограду і реалізовує продукцію на свіжому ринку. Серед виробників існує велика конкуренція, споживач дуже вимогливий до якості продукції. До того ж, строки реалізації винограду невеликі — 3−4 місяці», — йдеться в повідомленні.

За словами Тетяни Шмаглюченко, голови компанії, серед винограду кишмишних сортів утворюються гронки невеликих розмірів, які не користуються популярністю на свіжому ринку. Було прийнято рішення використовувати такий врожай для переробки, а саме для виготовлення родзинок та пастили. Як показав цей рік, це продовжило присутність компанії на ринку, вона залишилися в зоні уваги й взимку та отримала додаткові кошти.

«У вересні 2021 року ПВКП „Він’с“ отримало грант від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та придбало камеру сушильну IDC 100, у якій і створюється новий продукт», — додає Шмаглюченко.

Підкреслимо, переробка — це додатково 2 робочі місця на 1,5 місяця для двох жінок. Деякий час пішов на вивчення роботи інфрачервоної сушарки та пристосування до виготовлення пастили та родзинок, адже це новий досвід для групи. В наступному році планують запустити обладнання трохи раніше та збільшити обсяг переробленої продукції.

Нагадаємо, в Україні збільшила переробку винограду на 8,5%.

 

Agravery.com

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox