
Перспективи українського гороху врожаю-2021 червні покращилися

UkrAgroConsult
Автор статті:
Як і очікувалося, червень приніс теплу і вологу погоду до південних областей України, де якраз і вирощується горох, повідомляють аналітики УкрАгроКонсалт.
Сівбу було завершено з перевиконанням плану в Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Харківській і Чернігівській областях. Всього станом на 24 червня горохом було засіяно 245,4 тис. Га.
У більшості регіонів рослини перебувають у фазі «формування бобів», а на крайньому півдні вже відбувається дозрівання, тому старт повномасштабного збору вже не за горами.
УкрАгроКонсалт очікує вищу врожайність у порівнянні з попередніми прогнозами за рахунок сформованих сприятливих погодних умов у регіонах вирощування гороху.
Конкуренцію українському гороху в 2021/22 МР на світовому ринку, як зазвичай, складе горох з Росії, який, на відміну від зернових, не обкладається експортним митом, що дозволить російським експортерам пропонувати свій продукт за найбільш привабливою для покупця ціною.
Повна версія доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який поєднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я з доступом до історичних даних, а також інструментами обробки та завантаження інформації.
Підключіть AgriSupp та підвищіть свою ефективність уже сьогодні!
Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Oлійний сезон 2025/26 — чи повторяться розчарування, очікування та надії минулого ...
ІМК вносить до статуту вимоги щодо делістингу акцій
Ціни на рослинні олії несуттєво виросли, але їх можуть скоригувати нові мита США т...
Озима пшениця на Харківщині досягла воскової стиглості на 1-2 тижні раніше
Казахстан експортував рекордний обсяг ячменю
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом