Перший в Україні завод з виробництва картоплі фрі запустять через два роки
Компанія «Маїс» почала будівництва заводу з виробництва картопляних пластівців, борошна та картоплі фрі. Це буде перший завод з виробництва картоплі фрі в Україні. Частину обладнання вже закупили — це близько 15–20% вартості всього підприємства, розповів засновник компанії Сергій Терещук в інтервʼю Latifundist.com.
«Починаємо з лінії для картопляних пластівців і борошна — обладнання вже закупили. Це близько 15–20% вартості всього заводу. Далі — повна лінія картоплі фрі», — говорить Терещук.
Завод планують запустити через два роки. На повній потужності підприємству потрібно приблизно 180 тис. т картоплі на рік.
«Самотужки не потягнемо. Модель змішана: частину вирощуємо самі (щоб гарантувати безперервну роботу), решту — з контрактами з фермерами у радіусі ~150 км (насамперед уздовж Дніпра). На старті наша частка може бути більшою, але ціль — не менше 50% власної сировини», — зазначає Терещук.
Він додав, що наразі компанія має сховище на 20 тис. т картоплі. Потрібно ще щонайменше чотири — проєкти зараз роблять.
«Логіка проста: купи у фермера — поклади в свої сховища — переробляй цілий рік», — додав Терещук.
Читайте також
УкрАгроКонсалт – спеціальний партнер AGRO UKRAINE WEEK
Тваринницькі господарства Епіцентра підтвердили племінний статус
Імпорт сої до Індії у травні зріс до рекордного рівня
Аграрії попереджають про відповідальність за фотосесії в посівах маку
Світові ціни на кукурудзу впали до мінімуму за 9 місяців на тлі угоди США та Ірану
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом