Переробники скаржаться на малу кількість урожаю

Посушлива погода цього року суттєво вплинула на врожай. Елеваторні комплекси працюють не на повну потужність, адже збіжжя надходить небагато.
Про це AgroPortal.ua повідомив директор дільниці «Верхньодніпровський елеватор» ПП «Віктор і К» Микола Півненко.
«Елеватор працює цілий рік, минулого року ми постійно приймали ріпак і соняшник. Цьогоріч працюємо лише з соняшником, ріпак закінчили приймати і вже відправили на переробку. Цього року врожай низький, адже погода суттєво вплинула на культури», — говорить Микола Півненко.
Сьогодні на елеваторі транспортують насіння соняшнику на сепаратор, де воно очищується, а потім буде закладене на зберігання. Паралельно з цим відбувається відвантаження зерна на завод із виробництва олії «Королівський Смак™».
Читайте також
Контрагент намагається уникнути виконання контракту. Що робити? – Дізнайтесь на се...
Австралія прогнозує четвертий за величиною врожай пшениці за всю історію
Жнива 2025 року на Житомирщині дали гарний результат
Папуа Нова Гвінея відродить індустрію вирощування олійної пальми
Держстат зафіксував дефляцію другий місяць поспіль
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом