ПАЕК нарощуватиме виробництво овочевої продукції для внутрішнього ринку

Після успішного досвіду вирощування овочів на полях підприємства, в ТОВ “СП “ПАЕК” мають намір збільшити присутність власної овочевої продукції на ринку України.
Уже в цьому сезоні компанія збільшила загальну площу під овочівництво до 300 га. Відведено 50 га під озиму цибулю (урожай 2024 р.). А загальну площу в майбутньому році буде збільшено в рази, передає EastFruit з посиланням на сторінку компанії у Facebook.
Крім того, цього сезону експериментально після збору врожаю ячменю (середина липня) на площі близько 30 га висаджено другий оборот овочів. Акцент зроблено на таких культурах як морква, буряк, огірки, кабачки, цукрова кукурудза, пекінська капуста.
“Наша компанія має вагомий досвід у вирощуванні двох урожаїв того ж соняшнику. Цього року стоїть завдання зібрати два врожаї овочів. Для проби було відведено близько 30 гектарів землі. Уся площа під крапельним зрошенням. На деяких ділянках ми вже почали першу вибірку. У планах – збільшити земельні площі під овочівництво тим самим посилити присутність продукції нашої компанії на вітчизняному ринку”, – зазначає Юрій Кормишкін, засновник компанії.
Аграрій наголошує, що головне у вирощуванні другого обороту овочів – догляд і своєчасне підживлення. За його словами, в осінній період комплексну обробку проводять практично кожні 7 днів. Підживлення здійснюють через крапельне зрошення, вносяться комплексні водорозчинні добрива. Агрономи компанії регулярно проводять заміри вологи для того, щоб підтримувати її на оптимальному рівні.
У компанії “ПАЕК” триває збір і реалізація першого врожаю овочів. Паралельно із завершенням першого обороту почнеться збір врожаю другого. Розширивши напрямок овочівництва, компанія закупила додаткову техніку для механізованого збирання врожаю, додаткові лінії для сортування та відвантаження овочів, окремі склади для зберігання продукції відповідно до ДСТУ.
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV: чого очікувати від нового сезону
Квітневі заморозки були одними з найсильніших за останні десятиліття, найбільше по...
Світові ціни на вершкове масло в квітні сягнули історичного максимуму
Мексика може стати головним імпортером агропродукції США — CoBank
Сою вигідніше продавати в Україні, ніж відправляти на експорт
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом